Textilen

Textilene, özel olarak dış mekân kullanımı için tasarlanmış, tek tek PVC ile kaplanmış güçlü polyester ipliklerden dokunmuş bir kumaştır. Lifli yapısı ona esneme ve aşınmalara karşı dirençli olma özelliği kazandırmıştır. Dış mekân mobilyaları için Textilene; güçlü, konforlu ve zorlu hava koşullarına karşı dayanıklı uygun bir seçimdir.

BAKIM

Textilene hakkında aklınıza gelecek en son konu bakımı ve temizliği olmalıdır. Textilene dış mekanlarda rahat kullanım ve kolay bakım için tasarlanmıştır.

Textilene kumaşın, sabunlu su ve yumuşak bez ile temizliği çok kolay yapılabilir. Yumuşak bez yardımıyla sabunu kumaşa uygulayın ve sabun kalıntılarını gidermek için temiz suyla durulayın. Sabun kalıntılarının yeterince iyi temizlendiğinden emin olun. Dış mekân mobilyalarınızın temizliğinde basınçlı su kullanımından kaçının. Daha zor lekeler için, sabunlu suya 1/4 fincan çamaşır suyu ekleyebilirsiniz. Ardından temiz suyla iyice durulayın.

Textilene kumaşın üzerinde zor lekelere yol açabileceğinden güneş kremleri, renkli nemlendirici ve bronzlaştırıcı gibi ürünlerin temasından kaçınmanızı öneririz.