Whale Ash

Whale-ash Koleksiyonu, formunu balina iskeletinden ilham alarak elegant ve güçlü bir tasarım stiline sahiptir. Bu özel koleksiyon, sürdürülebilir ve doğal materyallerle yüksek kalitedeki Teak ağacının benzersiz bir dengesiyle bir araya getirilerek tasarlanmıştır. Dikey düzlemdeki güçlü ve kalın çizgiler, tasarımını belirginleştirirken, yatay düzlemdeki strüktürü dikkat çekiyor. İskelet yapısının yanı sıra konforu artıran geniş oturum detayları, Whale Koleksiyonu’nu sadece estetik açıdan değil, aynı zamanda ergonomik açıdan da kullanıcılarına rahat bir deneyim sunuyor. Natürel Teak ve Black Teak renk seçeneklerine uygun Sunbrella kumaş detayları, kum ve epoksi materyallerinden tasarlanmış sehpası ile SNOC Koleksiyonlarına; oturma grubu, masa grubu ve daybed’i dahil oluyor.

Materyaller

Teak Ağacı

Kullanım Alanları

Oturma Grubu, Masa Grubu, Daybed 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

Mıura-bısque

Miura-bisque Koleksiyonu, formu ve farklı çapta iplerin kullanımı ile elde edilen örgü kabuklarıyla dikkat çekiyor. Bu örgü, sadece benzersiz bir görünüm sağlamakla kalmaz, aynı zamanda özgün bir dokunsal his katmaktadır. Miura-bisque Koleksiyonu, farklı ihtiyaçlara çözümler sunan dış mekanlar için tamamlayıcı parçalar sunuyor. Tarzı ve işlevselliği bir araya getiren oturma grubu, masa grubu ve koleksiyonun her bir parçası çevresel ortamına farklıbir karakter katıyor. Koleksiyon, iki renk varyasyonunda sunuluyor: açık alanlarda natürel renk tonlarına uygun bir seçenek veya daha sofistike bir atmosfer yaratmak için daha koyu renkli bir seçenek. Miura-bisque Koleksiyonu, sadece estetiği vurgulamakla kalmıyor, aynı zamanda çok yönlülüğüyle de ön plana çıkıyor. Özel tasarım koleksiyonu olan bu ürünler dış mekan alanlarına konfor, stil ve etkileyici görsel bir varlıkla zenginleştirmek için bir dizi seçenek sunuyor.

Materyaller

İp Örgü, Alüminyum

Kullanım Alanları

Oturma Grubu, Masa Grubu, Şezlong, Daybed 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

Dune-noche

Dune-noche Koleksiyonu; mimari tasarım prensipleri ile şekillendirilmiş olup, Teak örgü detayları ve güçlü tasarım çizgisiyle estetik bir denge oluşturuyor. Koleksiyon, Teak Ağacı'nın benzersiz dokusunu ve yüksek kalitedeki el işçiliğini öne çıkaran modern bir ifadeyi taşıyor. Tasarım ve sürdürülebilirlik ilkelerini bir araya getiren koleksiyon, ergonomik tasarımıyla konforu vurgularken, natürel Teak ve Black Teak renk alternatifleri ile uyumlu tonlarda Sunbrella kumaş kombinasyonuyla açık alanlara farklı bir yorum katıyor. Teak ağacından tasarlanan bu koleksiyon, dayanıklı iskeleti ve Sunbrella minder dokusuyla, estetik algıyı yükselten bir açık alan kurgusu vadediyor. Oturma grubu, masa grubu, köşe grubu ve daybed seçeneği ile geniş bir koleksiyon yelpazesi sunuyor.

Materyaller

Teak Ağacı

Kullanım Alanları

Oturma Grubu, Köşe Grubu, Masa Grubu, Daybed 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

pıgalle

Pigalle koleksiyonu, dış mekan kurgularında zamansız tasarımı ve modern işlevselliği karakterize eden alüminyum iskelet yapısıyla hafiflik ve sağlamlık hissini ön plana çıkarıyor. Oturma ve masa grubundan oluşan koleksiyonun yuvarlak formu, çağdaş tasarım anlayışını sadelikle bütünleştiriyor. Tasarımı öne çıkaran yüksek kalitedeki el işçiliği ile bezenmiş farklı örgü tekniklerinin kullanıldığı akrilik ip örgü detayları, görsel estetiği vurguluyor. Tasarımın minimalist formunun tamamlayıcısı olan oturma minderleri, geniş ve konforlu oturma alanı sunmasının yanı sıra leke tutmayan kumaşının özel dokusu sayesinde dört mevsim açık alanlarınıza eşlik ediyor. Pigalle koleksiyonunda yer alan her bir parça, benzersiz tasarım dilini rafine bir koleksiyona dönüştürerek modern tasarım anlayışını bir araya getiriyor. Güçlü formu, çağdaş stili ve yüksek konfor sunan Pigalle koleksiyonu; ayrıcalıklı ve seçkin dış mekan kurguları vadediyor.

Materyaller

Alüminyum, İp Örgü

Kullanım Alanları

Oturma Grubu, Masa Grubu 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

Easton

Modern tasarımdan ilham alan Easton Koleksiyonu, sadeliğin gücünü temsil ediyor. Materyalleri benzersiz bir etkiyle birleştiren mimari alüminyum çerçeve, oturma grubunun formunu belirlerken, dayanıklı sentetik rattan materyali ise her türlü hava koşuluna uygunluğunu vurguluyor. Dokuların kesintisiz bir araya gelmesi, tasarımındaki eğri ve açıları daha da belirginleştiriyor. Aynı zamanda, Teak ağacı ile desteklenen kol detayı koleksiyonu estetik açıdan olduğu kadar oturum konforuyla da üst düzey bir performans sunuyor. İki adet renk alternatifi ile de açık alanlarda; oturma grubu, masa grubu ve şezlong yerini alıyor.

Materyaller

Sentetik Rattan, Alüminyum

Kullanım Alanları

Oturma Grubu, Masa Grubu, Şezlong 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

RALPH ASH

Ralph-ash Koleksiyonu; estetik, işlevsellik ve ergonominin eşsiz bir sentezini incelikle ifade eden Teak Ağacı ve akrilik ip detaylarıyla tasarlanmış oturma grubu, masa grubu, servis arabası, şezlong ve sehpalardan oluşuyor. İkonik bir tasarıma dönüşen koleksiyon, çerçeveli tasarım detayları, güçlü kalın çizgileri ile görsel akış algısında bütünlük sağlıyor. Teak materyalinin özgün siyah renk alternatifi ile yüksek kalitedeki el işçiliği Ralph koleksiyonunun estetik vurgusunu ön plana çıkarıyor. Naturel Teak ve siyah Teak rengi ile uyumlu tonlarda minder detaylarıyla zenginleştirilerek açık alanlarınıza yeni ve özel bir yorum sunuyor. Modern tasarım yaklaşımını, yeni nesil sürdürülebilir materyallerle harmonize ederek ait olduğu tasarım anlayışına özgü stil kodlarını yeniden yaratıyor. Masa grubunda yer alan fildişi materyali, dokuların görsel ahengini yükseltirken; Teak ağacından oluşan dayanıklı iskeleti ve su itici özellikteki dış mekan kumaşının dokuları, estetik algıları yükselten tasarımıyla çağdaş ve dinamik dış mekan kurguları vadediyor. Oturma grubu, masa grubu şezlong ve servis arabasından oluşan Ralph koleksiyonu, tüm detaylarıyla; bahçenizde, terasınızda veya kış bahçenizde insan ölçeğine ve ergonomisine uygun konforu koleksiyonun her bir parçasında öne çıkarak dört mevsim benzersiz bir dinlenme deneyimi sunuyor.

Materyaller

Teak Ağacı, Akrilik İp

Kullanım Alanları

Oturma Grubu, Masa Grubu, Şezlong 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

Noor

Alüminyum ve akrilik ip birleşiminden oluşan Noor Koleksiyonu, geniş oturum detaylarıyla dikkat çekiyor. Bu koleksiyon, oturma grubu, masa grubu, şezlong ve daybed seçenekleri sunarak modern, dinamik ve işlevsel açık alan tasarımlarını mümkün kılıyor. Akrilik ipin ve alüminyum destekli iskelet yapısının yüksek kalitedeki materyal dengesi ve dayanıklılığı, hem görsel açıdan hem de dayanıklılık açısından bu koleksiyonu öne çıkarıyor. Noor Koleksiyonu, geleneksel ve modern tasarım anlayışlarını kusursuz bir şekilde bir araya getirerek, kendi benzersiz konseptini yaratıyor. Temelinde alüminyum ile akrilik ip özgün bir denge sunar; hafifliği, dayanıklılığı ve estetiği bir araya getirir.

Materyaller

İp Örgü, Alüminyum

Kullanım Alanları

Oturma Grubu, Masa Grubu, Şezlong, Daybed 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

Whale-noche

Whale-noche Koleksiyonu, formunu balina iskeletinden ilham alarak elegant ve güçlü bir tasarım stiline sahiptir. Bu özel koleksiyon, sürdürülebilir ve doğal materyallerle yüksek kalitedeki Teak ağacının benzersiz bir dengesiyle bir araya getirilerek tasarlanmıştır. Dikey düzlemdeki güçlü ve kalın çizgiler, tasarımını belirginleştirirken, yatay düzlemdeki strüktürü dikkat çekiyor. İskelet yapısının yanı sıra konforu artıran geniş oturum detayları, Whale Koleksiyonu’nu sadece estetik açıdan değil, aynı zamanda ergonomik açıdan da kullanıcılarına rahat bir deneyim sunuyor. Natürel Teak ve Black Teak renk seçeneklerine uygun Sunbrella kumaş detayları, kum ve epoksi materyallerinden tasarlanmış sehpası ile SNOC Koleksiyonlarına; oturma grubu, masa grubu ve daybed’i dahil oluyor.

Materyaller

Teak Ağacı

Kullanım Alanları

Oturma Grubu, Masa Grubu, Daybed 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

pıa

Pia Koleksiyonu, alüminyum ve sentetik rattanın uyumlu kullanımıyla açık alanlara modern bir dokunuş sağlıyor. Özenle seçilmiş materyallerin entegre edildiği bu koleksiyon, estetik ve işlevselliği bir araya getiriyor. Tasarımını öne çıkaran yüksek kalitedeki el işçiliği sayesinde alüminyum materyalinin hafifliği ve sağlamlığı, sentetik rattan materyalinin doğal dokusu ve dayanıklılığı ile eşsiz bir uyum içinde bulunuyor. Dört mevsim dayanıklılığını koruyan Pia Koleksiyonu, bulunduğu ortamı sadece ideal bir yaşam alanına dönüştürmekle kalmıyor, aynı zamanda atmosferinde estetik değerini yükseltiyor. Formunun tamamlayıcısı olan özel dokulu minderler, su itme özelliğiyle kullanımı daha uzun ömürlü hale getiriyor. Koleksiyon; oturma grubu, masa grubu ve daybed seçeneklerinden oluşuyor.

Materyaller

Sentetik Rattan, Alüminyum

Kullanım Alanları

Oturma Grubu, Masa Grubu, Daybed 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

Mıura-nıghtfall

Miura-nightfall Koleksiyonu, formu ve farklı çapta iplerin kullanımı ile elde edilen örgü kabuklarıyla dikkat çekiyor. Bu örgü, sadece benzersiz bir görünüm sağlamakla kalmaz, aynı zamanda özgün bir dokunsal his katmaktadır. Miura-nightfall Koleksiyonu, farklı ihtiyaçlara çözümler sunan dış mekanlar için tamamlayıcı parçalar sunuyor. Tarzı ve işlevselliği bir araya getiren oturma grubu, masa grubu ve koleksiyonun her bir parçası çevresel ortamına farklıbir karakter katıyor. Koleksiyon, iki renk varyasyonunda sunuluyor: açık alanlarda natürel renk tonlarına uygun bir seçenek veya daha sofistike bir atmosfer yaratmak için daha koyu renkli bir seçenek. Miura-nightfall Koleksiyonu, sadece estetiği vurgulamakla kalmıyor, aynı zamanda çok yönlülüğüyle de ön plana çıkıyor. Özel tasarım koleksiyonu olan bu ürünler dış mekan alanlarına konfor, stil ve etkileyici görsel bir varlıkla zenginleştirmek için bir dizi seçenek sunuyor.

Materyaller

İp Örgü, Alüminyum

Kullanım Alanları

Oturma Grubu, Masa Grubu, Şezlong, Daybed 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

Dune-ash

Dune-ash Koleksiyonu; mimari tasarım prensipleri ile şekillendirilmiş olup, Teak örgü detayları ve güçlü tasarım çizgisiyle estetik bir denge oluşturuyor. Koleksiyon, Teak Ağacı'nın benzersiz dokusunu ve yüksek kalitedeki el işçiliğini öne çıkaran modern bir ifadeyi taşıyor. Tasarım ve sürdürülebilirlik ilkelerini bir araya getiren koleksiyon, ergonomik tasarımıyla konforu vurgularken, natürel Teak ve Black Teak renk alternatifleri ile uyumlu tonlarda Sunbrella kumaş kombinasyonuyla açık alanlara farklı bir yorum katıyor. Teak ağacından tasarlanan bu koleksiyon, dayanıklı iskeleti ve Sunbrella minder dokusuyla, estetik algıyı yükselten bir açık alan kurgusu vadediyor. Oturma grubu, masa grubu, köşe grubu ve daybed seçeneği ile geniş bir koleksiyon yelpazesi sunuyor.

Materyaller

Teak

Kullanım Alanları

Oturma Grubu, Masa Grubu, Köşe Grubu, Daybed 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

GEMMA

Gemma Koleksiyonu, yuvarlak hatlarını konforuyla sentezleyerek, kontrastın kuvvetini tüm tasarıma işliyor ve açık alan deneyiminizi derinleştiriyor. Oturma grubu, masa grubu ve beton sehpalardan oluşan fonksiyonel bir ürün yelpazesi sunuyor. Tamamen el örgüsü iskelet sistemine sahip, hava değişimlerinden etkilenmeyen alüminyum materyali ile dış mekanlarda dört mevsim kullanım imkânı sunan Gemma Koleksiyonu, konforlu ve yumuşak dokulu minderleri ile açık alanlarınıza ev rahatlığını getirirken tasarım zekâsı ile çok özel bir kompozisyon sunuyor.

Materyaller

İp Örgü, Alüminyum

Kullanım Alanları

Oturma grubu, Masa Grubu, Daybed, Salıncak,Bar Sandalyesi 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

Cue

Cue Koleksiyonu, çizgisel tasarımı ve benzersiz iskelet kıvrımıyla özgün materyal detaylarını alüminyum çerçeve ile bir araya getiriyor. Minimalist tasarım ilkelerini sade ve güçlü çizgilerle vurgulayan bu koleksiyon, açık ve yarı açık alanlarda oturma grubu ve tamamlayıcı parçalar seçeneğiyle bütünlüğü tamamlıyor. Bu koleksiyon, bulunduğu ortama estetik bir katkı sunarken, aynı zamanda dayanıklılığı ve işlevselliği mükemmel bir şekilde birleştiriyor. Her bir parçasıyla farklı kombinasyonlar oluşturulabilmesi, kullanıcıların duygusal deneyimlerini çeşitlendirme olanağı sağlıyor.

Materyaller

Sentetik Rattan, Alüminyum

Kullanım Alanları

Oturma Grubu, Masa Grubu 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

CLAUDE

Claude koleksiyonu ile SNOC; güçlü, modern tasarım çizgileri ve yenilikçi tasarım anlayışını bir araya getiriyor. Çağdaş stil kodlarını işlevsellikle harmanlayarak, yeni nesil sürdürülebilir materyallerin dayanıklılığından dizayn çizgilerine kadar tüm estetik algıyı koleksiyonun her bir detayına işleyerek uyumlu dengeyi koruyor. Oturma grubu, masa grubu ve şezlong seçeneklerinden oluşan Claude koleksiyonun her bir parçası ile farklı kombinasyonlar oluşturulması duyusal algının çeşitliliğini arttırıyor. Yenilikçi tasarım yaklaşımının benzersiz bir örneği olan koleksiyon, insan ölçeğine verdiği önemle ergonomik detaylarla yüksek konfor anlayışı sunuyor. Çağdaş stil kodlarıyla sentezlenen yüksek kalitedeki el işçiliği; oturma elemanlarını saran akrilik ip örgü tekniğiyle modern bir perspektif oluşturuyor. Koleksiyonun tüm strüktürünü dayanıklı ve uzun ömürlü yapısıyla sağlamlaştıran alüminyum iskelet, koleksiyona yenilikçi bir siluet kazandırıyor. Tüm açık ve yarı açık alanlarınızda dört mevsim kullanım imkanı sunan Claude koleksiyonu sizi benzersiz bir deneyim yaşamaya davet ediyor.

Materyaller

Alüminyum , İp Örgü

Kullanım Alanları

Oturma Grubu , Masa Grubu, Şezlong 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

KELLEY

İskandinav tasarımı benimseyen Kelley Koleksiyonu, mensup olduğu dizayn kültürü çerçevesinde minimalizmin ve sadeliğin gücünü sunuyor. Yüksek kalitedeki el işçiliği, ergonomik detayları ile görsel açıdan olduğu kadar sunduğu konforla da üst düzey bir performans vadediyor. Yapısındaki malzemelerin sürdürülebilir olmasıyla, zarafetini kavramsal olarak da ispatlayarak doğaya saygı duruşunda bulunuyor. İskeletindeki akrilik ipler ve gövdeyi tamamlayan ahşap destek ayakları ile doğanın yumuşak esintisini açık alanlarınıza mevsimler boyunca taşıyacak olan Kelley; oturma grubu, masa grubu ve daybedi ile kaliteli ve konforlu zamanlar geçirmeniz için eşsiz bir seçim.

Materyaller

Akasya Ağacı, İp Örgü

Kullanım Alanları

Oturma Grubu, Masa Grubu, Daybed 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

Baıxa

SNOC, Baixa koleksiyonu ile zamanı ve mekanı aşan tasarım anlayışını yeni nesil sürdürülebilir materyal olan alüminyum ve sentetik rattan ile dengeliyor. Oturma grubu, köşe grubu, masa grubundan oluşan koleksiyon, modern tasarımın yüksek estetik algısını dış mekanlarınıza yansıtıyor. Baixa koleksiyonu çağdaş stil kodlarını insan ölçeğine verdiği değerle üst düzey konfor ve ergonomiyi yükselten detaylarla bir araya getiriyor. Koleksiyonun modern ve zarif hatlarını destekleyen yüksek kalitedeki rattan örgü el işçiliği, dayanıklı ve hafif alüminyum iskeleti naturel renk tonlarının yanı sıra charcoal renk seçeneğiyle de açık alanlarınızın estetik vurgusunu yükseltiyor. Modern stil kodlarını sürdürülebilir materyallerle besleyen Baixa koleksiyonu, geniş ve konforlu oturum alanı sunan minderlerinde kullanılan UV ışınlarından etkilenmeyen su itici ve leke tutmayan özel kumaşı sayesinde dış mekan kurgularınızda dört mevsim doğayı hissetmeye davet ediyor.

Materyaller

Sentetik Rattan, Alüminyum

Kullanım Alanları

Oturma Grubu, Köşe Grubu , Masa ,Pavilyon 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

RALPH-noche

Ralph-noche; estetik, işlevsellik ve ergonominin eşsiz bir sentezini incelikle ifade eden Teak Ağacı ve akrilik ip detaylarıyla tasarlanmış oturma grubu, masa grubu, servis arabası, şezlong ve sehpalardan oluşuyor. İkonik bir tasarıma dönüşen koleksiyon, çerçeveli tasarım detayları, güçlü kalın çizgileri ile görsel akış algısında bütünlük sağlıyor. Teak materyalinin özgün siyah renk alternatifi ile yüksek kalitedeki el işçiliği Ralph koleksiyonunun estetik vurgusunu ön plana çıkarıyor. Naturel Teak ve siyah Teak rengi ile uyumlu tonlarda minder detaylarıyla zenginleştirilerek açık alanlarınıza yeni ve özel bir yorum sunuyor. Modern tasarım yaklaşımını, yeni nesil sürdürülebilir materyallerle harmonize ederek ait olduğu tasarım anlayışına özgü stil kodlarını yeniden yaratıyor. Masa grubunda yer alan fildişi materyali, dokuların görsel ahengini yükseltirken; Teak ağacından oluşan dayanıklı iskeleti ve su itici özellikteki dış mekan kumaşının dokuları, estetik algıları yükselten tasarımıyla çağdaş ve dinamik dış mekan kurguları vadediyor.

Materyaller

Teak Ağacı, Akrilik İp

Kullanım Alanları

Oturma Grubu, Masa Grubu, Şezlong 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

FINOL

SNOC, Finol koleksiyonu ile modern tasarım anlayışını, amorf formun estetik siluetini ve çağdaş stil kodlarını harmonize ederek davetkar yaşam alanları sunuyor.

Materyaller

Kumaş, Alüminyum ,Teak Ağacı

Kullanım Alanları

Oturma Grubu, Masa Grubu, Şezlong , Berjer 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

SWAN

Swan koleksiyonu, yuvarlak formu ve güçlü çizgileri ile kuvvetli bir kontrast algısı oluşturuyor. Modern tasarım anlayışının tüm prensiplerini simgeleyen koleksiyon,

Materyaller

Alüminyum, Sentetik Rattan

Kullanım Alanları

Oturma Grubu , Masa Grubu, Daybed 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

Wıng

Pininfarina tasarım ofisinin çağdaş stil kodlarını incelikle işlediği koleksiyonda ; yeni nesil sürdürülebilir materyallerin

Materyaller

Alüminyum, Teak Ağacı

Kullanım Alanları

Oturma Grubu , Masa Grubu ,Şemsiye 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

MORGAN

SNOC, Morgan Koleksiyonu ile modernizm çatısı altında ergonomik detaylarla donattığı işlev ve strüktürü, mükemmel bir ahenk içinde sunuyor.

Materyaller

Alüminyum, Plywood

Kullanım Alanları

Oturma Grubu,Köşe Grubu, Masa Grubu, Şezlong 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

GOMMAIRE

SNOC, Magnus Koleksiyonu ile doğanın organik hatlarını güçlü ve stil sahibi tasarım çizgileriyle birleştirip en yüksek kalitedeki malzemelerle harmonize ediyor.

Materyaller

Teak Ağacı

Kullanım Alanları

Oturma Grubu, Masa Grubu, Köşe Grubu, Şezlong, Dinlenme Koltuğu 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

GEMMA-pıke

Gemma Koleksiyonu, güçlü çizgileri; yuvarlak hatları ve konforuyla sentezleyerek, kontrastın kuvvetini tüm tasarıma işliyor ve açık alan deneyiminizi derinleştiriyor.

Materyaller

Sentetik Rattan, Alüminyum

Kullanım Alanları

Oturma Grubu, Masa Grubu, Salıncak 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

RENÉ

RENÊ koleksiyonu, doğanın çok yönlülüğü ve ahenginden ilham alarak modern, dinamik ve işlevsel dış mekan kurguları oluşturmanıza olanak tanıyor.

Materyaller

Akasya Ağacı, İp Örgü

Kullanım Alanları

Oturma Grubu , Masa Grubu 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

MONET

Monet Koleksiyonu, modern tasarım standartlarını yeni nesil malzemeler ile kurgulayıp, konfor detayları ile en çağdaş stil kodlarını yeniden yazıyor.

Materyaller

Alüminyum, Textilen

Kullanım Alanları

Oturma Grubu, Köşe Grubu, Masa Grubu 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

MOCCASıN

Estetik anlayışı felsefeye dönüştüren Moccasin Koleksiyonu, titizlikle işlenen el örgülerini yaşamın bir parçası haline getirerek özgün kozalar yaratıyor!

Materyaller

Sentetik Rattan, Alüminyum

Kullanım Alanları

Oturma grubu, Masa Grubu, Köşe Grubu, Salıncak, Şezlong, Daybed 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

MUSE SILVER

Muse Silver Özel Koleksiyonu, bahçe dekorasyon fikirlerinizi bir adım öne taşıyarak, günümüz modasının ötesinde mekanlar oluşturmanızı sağlıyor!

Materyaller

Alüminyum, İp Örgü

Kullanım Alanları

Oturma grubu, Masa Grubu, Köşe Grubu, Salıncak, Şezlong, Daybed 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

ELISA

Elisa Koleksiyonu, konforu; kuvvetli çizgiler, modern silüetler ve zarif kıvrımlarla birleştiriyor. Danimarka tasarımından uyarlanan ve ait olduğu dizayn kültürünün muazzam bir örneği olan Elisa Koleksiyonu

Materyaller

Sentetik Rattan, Alüminyum, Akasya Ağacı

Kullanım Alanları

Oturma Grubu, Köşe Grubu, Masa Grubu 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

RAPHAEL

Raphael Koleksiyonu; sentetik rattan ve alüminyum ile harmanlanmış, kendisine özgün Fransız Tasarımını yansıtırken, bahçenize sanatsal bir dokunuş katacak.

Materyaller

Sentetik Rattan, Alüminyum, Teak Ağacı

Kullanım Alanları

Oturma Grubu, Masa Grubu, Servis Arabası, Şezlong 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

CAMILLA

SNOC, Camilla Koleksiyonu ile estetik görünümü zarif ve sade çizgilerle birleştiriyor. Fransız tasarım ailesinin harika bir örneği olan Camilla...

Materyaller

Alüminyum, Sentetik Rattan

Kullanım Alanları

Oturma Grubu, Sehpa 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

AGATE

Agate şemsiye, UV ışınlarına ve rüzgara dayanıklı özel kumaş ve alüminyum iskelet sentezini modern tasarım çizgileriyle buluşturuyor

Materyaller

Alüminyum

Kullanım Alanları

Şemsiye 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

HETTA

Hetta, geleneksel ve modern sanatı işlevsellik, estetik ve doğa ile bütünleştiriyor ve onları güç elementi ateşin etrafında topluyor. Ateşin birleştirici gücünü, muazzam materyal dengesi ve kalitesi ile sentezleyen Hetta, sadece bir şömine ya da endüstriyel bir ürün değil, Community Design olarak tescillenmiş istisnai bir tasarım.

Materyaller

Concrete, Çelik

Kullanım Alanları

Şömine 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

Quan

SNOC; birlikte olmanız, ateşin etrafında birleşmeniz ve hayatın tatlı anlarını sevdiklerinizle geçirmeniz için Quan Barbekü Koleksiyonunu sizlerle buluşturuyor.

Materyaller

Paslanmaz Çelik

Kullanım Alanları

Barbekü 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

NIKITA

Nikita Koleksiyonu; burgu sentetik rattan ve alüminyum ahengi ile oluşmuş. Kendine özgü örülme tekniği ile klasik sentetik rattan anlayışına çağdaş...

Materyaller

Sentetik Rattan, Alüminyum,Teak

Kullanım Alanları

Oturma Grubu, Masa Grubu, Köşe Grubu, Şezlong, Salıncak 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

CLINT

Sıcaklığı ve enerjisi yüksek kurgular oluşturmanıza yardımcı olacak Clint Bahçe Mobilya Koleksiyonu, küçük ve ilgi çekici dizaynların vazgeçilmezi!

Materyaller

Alüminyum, Sentetik Rattan

Kullanım Alanları

Oturma Grubu, Masa Grubu, Berjer, Daybed 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

GRETA

Greta Koleksiyonu, alüminyum ve sentetik rattan örgünün ihtişamlı birleşimi, natürel rengi ve özgün örgü tasarımı ile yaşam alanlarınıza yeni bir yorum getiriyor.

Materyaller

Sentetik Rattan, Alüminyum

Kullanım Alanları

Oturma Grubu, Masa Grubu, Köşe Grubu 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

MYLA

Myla Koleksiyonu; sentetik rattan ve alüminyum ile el işçiliği örülerek üretilen, her detayında size ilham kaynağı olurken, natürel tonları ile...

Materyaller

Sentetik Rattan, Alüminyum

Kullanım Alanları

Oturma Grubu, Masa Grubu, Daybed 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele

Domanı

Domani'nin ünlü tasarımcıları tarafından özenle tasarlanan saksılar, açık alanlarda modern ve özgün bir görünüm sağlıyor. Budapeşte'de üretilen

Materyaller

Terracotta

Kullanım Alanları

Saksı 

Ücretsiz Gönderim

Hemen incele