Textile

 

 

Textile, özel olarak dış mekan kullanımı için tasarlanmış, tek tek PVC ile kaplanmış güçlü polyester ipliklerden dokunmuş bir kumaştır. Bu ürün, zarif , güçlü , konforlu ve dış mekan şartlarına dayanıklı olduğu için mobilyaları için uygun bir seçimdir.

BAKIM

Textile hakkında aklınıza gelicek en son konu bakım ve temizliği olmalıdır. Textile dış mekan kullanımı ve kolay bakım için tasarlandı.

Textilen kumaş sabunlu yumuşak bez ve su ile çok kolay temizlenebilir. Yumuşak bezle sabunu kumaşa uygulayın ve sabun kalıntılarını gidermek için temiz suyla durulayın. Dış mekan mobilyalarınızda aslı basınçlı su kullanmayın. Daha zor lekeler için, sabunlu suya 1/4 fincan çamaşır suyu ekleyebilirsiniz. Sonra temiz suyla iyice durulayın . Textile kumaşını lekeleyebileceğinden güneş kremi ve bronzlaştırıcı gibi ürünlere maruz bırakmaktan kaçının.

Diğer Materyallerimizi incelemek için.

Sayfayı Ziyaret Et

HAKKIMIZDA

Snoc Outdoor Furniture hakkında bilgi edinmek, doğaya ve size karşı sorumluluklarını öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

HEMEN İNCELE

İLETİŞİM

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve teknik destek için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN İNCELE

ÜRÜNLER

Snoc Outdoor Furniture; doğadan ilham aldığı özgün ve geniş koleksiyonlarını incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

HEMEN İNCELE