Hakkımızda

Snoc Outdoor Furniture, yaşam alanlarının kalitesini arttıran özgün tasarımlarını kullanıcısına ilk kez 2004 yılında sundu. Kendinden emin tasarım anlayışını yenilikçi bakış açısıyla besleyen Snoc Mobilya, her geçen yıl yenilenen geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Açık alanlara uygun, nitelikli materyalleri modern çizgilerle buluşturan Snoc, tasarımlarıyla bahçe ve teraslara can verirken, müşterilerinin hayat standartlarını yükselten koleksiyonlar sunmaktadır. Seçkin yaşam alanları için keyif dozu yüksek mobilyalar ve natürel dokulu zamansız aksesuarlar üreten ve ithal eden Snoc Mobilya, kendi mağazaları dışında çeşitli bayilikler aracılığıyla da hizmet vermektedir.

Store image

Dizayn

Snoc Mobilya'nın tasarım aritmetiği açık alanları hayatın bir parçası haline getiren çağdaş yaşam felsefeleri ve iç mekanlara sınıf atlatan modern stil şifreleri ışığında oluşturuldu. Kalite ve dizayn anlamında zamana meydan okuyan parçaları lüks duygusunu uyandıran detaylarla bezeyen Snoc, kreasyonlarında bahçe, teras, balkon, havuz başı ve iç mekanların enerjisini belirleyen mobilya ve aksesuarlara yer vermektedir. Snoc Mobilya'nın dış mekan koleksiyonlarında natürel dokusuyla dikkat çeken rattan, teak ve ahşabın dayanıklı metallerle harmanlandığı, elegan masa ve oturma grupları, işlevsel şezlong, salıncak ve daybedler, fonksiyonel şemsiyeler ve dekoratif parçalar sergilemektedir. Evlerin oturma ve yemek alanlarını yeniden yorumlayan koleksiyonlarda ise zamansız materyalleri çağdaş ve yaratıcı çizgilerle buluşturan mobilya ve aksesuarlar yer almaktadır.

Konfor

Snoc Mobilya olarak en büyük hedefimiz, kullanıcılarımızın yaşamın yoğun akışında sığınabilecekleri ergonomik ve estetik alanlar yaratmaktır. Yorucu bir günün ardından konfor seviyesi yüksek tasarımlarla buluşmak isteyen bireylere ihtiyaç duyduğu huzuru ve rahatlığı sunarken, şık ve duru çizgilerin hakimiyetindeki tasarımlarla ruhları da dinlendirmektir. Bu felsefeyle çıkılan yolda her Snoc Mobilya parçası ergonomi ilkeleri ön plana alınarak tasarlanmaktadır. Oturma grubu ve bahçe mobilyası koleksiyonlarında özel olarak üretilen minder ve yastıklar kullanılmaktadır. Açık alanların konfor katsayısını arttıran fonksiyonel ürünler, kullanıcılara kendi istekleri doğrultusunda yerleşim imkanı sunabilmesi açısından taşıma kolaylığı sağlayan hafif ve dayanıklı materyallerden üretilmektedir.

Doğaya Saygı

Biz Snoc Outdoor Furniture olarak gelecek nesillere aktarılacak mirasın korunması gerektiğine inanıyor ve çağdaş yaşamın doğayla birlikteliğinde ön planda tutulması gereken saygı ögesini tasarım kodlarımıza işlemeyi bir görev biliyoruz. Snoc Mobilya'nın üretim aşamalarında kullanılan doğal materyaller bu sorumluluk bilinci ışığında seçilmektedir. Modern insanın natürel hayata açılan kapılarını yaşam senaryolarına dahil eden markanın mobilya ve aksesuar üretimi için kullandığı teak ve akasya ağaçlarının hepsi endüstriyel amaçla yetiştirilen, lisanslı ve sertifikalı ham maddelerdir. Snoc Mobilya'nın bahçe mobilyası kreasyonlarında sürdürülebilir tasarım anlayışıyla yaratılan geri dönüştürülmüş ahşap uygulamaları da yer almaktadır.

Store image

Dayanıklılık

Her yılın hakim dekorasyon kodlarını kendine özgü tasarım diliyle yorumlayarak kreasyonlarına ustalıkla işleyen Snoc, müşterisinin beğenisine sunduğu koleksiyonlarında kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışını benimsemiştir. Tasarım fikirleri, üretimin ilk aşamasından itibaren her katmanda nitelikli materyal ve üst düzey işçilikle buluşmakta, alıcı ile buluşmadan önce son aşamada titiz bir kontrolden geçirilmektedir. Açık havanın sert koşullarıyla karşılaşacak sentetik rattan, natürel teak, ahşap, çelik ve alüminyum, A+ kalite ham maddelerden elde edilen mobilyalar kullanıcısına uzun yıllar ilk günkü kaliteyle hizmet etmektedir. İç mekanlarda kullanılan mobilya ve aksesuarlar dizaynları, yıllara meydan okuyan ve zamana karşı formunu kaybetmeyen nitelikli deri ve ahşaptan üretilmektedir.