SNOC, güçlü global iş birlikleri çerçevesinde, yenilikçi ve çağdaş tasarımları, dünyanın dört bir yanındaki özel koleksiyonları arasından seçerek ve ithal ederek, müşterileri için kişiselleştirilmiş özelliklere sahip, dış mekân mobilyaları sunuyor. Seri üretime tabi olmayan ve Türkiye’de sadece SNOC koleksiyonunda yer alan özel ürünler; uluslararası seviyede bilgi ve beceriye sahip olan kreatif tasarımcıların gerçekleştirdiği sanatsal dokunuşların, kusursuz el işçiliğinin ve üstün malzeme kalitesinin koreografisi ile göz kamaştırıcı bir etkiyi taşıyor.

Dış mekân alanlarını konfor ve estetikle buluşturan SNOC, size ait olan yaşam alanlarının her metrekaresini bir dünya olarak düşlüyor; doğanın enerjisini yansıtacak olan tasarımları, koleksiyonuna katıyor. Şıklığı ve rahatlığı merkezine alan ve fonksiyonelliği önde tutan SNOC ürünleri, dış mekânların tüm fiziksel etkilerine karşı dayanıklılığıyla da güçlü bir duruş sergiliyor.

2004 yılından beri yaşam alanları için butik ürün anlayışının temsilcisi olan SNOC; oturma grupları, masa grupları, koltuk - kanepe, masalar, sandalyeler, salıncak - daybed - şezlong, sehpalar, servis arabası, dış mekân şömineleri ve tamamlayıcı ürünler ile ihtiyaca yönelik en iyi çözümleri sunuyor.

SNOC; minimal tasarımlar, üstün kalitede materyaller, kusursuz detaylar, estetik görünümler, ince renk dokunuşları, modern fikirler, konforu arttıracak etkiler ve sadelikle dizayn edilmiş ürünler ile tüm bahçeleri ve dış mekânları, dört mevsim boyunca yaşanılır kılıyor.

Dış mekânlarınızı özgün bir çizgiye taşımak ve sizlere, yenilikçi konfor alanları yaratmak için butik tasarımlar sunan SNOC, yaşam alanlarınıza değer katacak ürünler ile daima yanınızda olmayı sürdürüyor.