Sentetik Rattan 4

Her mevsim yanınızdayız!

 

 

Sürdürülebilir bir malzeme olması özelliğiyle de son derece doğaya saygılıdır.

Az bakım gerektirmesi, hafifliği ve her türlü hava koşullarına son derece dayanıklı olması nedeniyle en çok tercih edilen malzeme sentetik rattandır. Dış mekan mobilyaları için harika bir malzemedir.

Sentetik rattan dış mekan mobilyaları, klasik dış mekan görünümü için tipik olarak hasır tarzda dokunmuştur. Sentetik Rattan, güneş ışığına maruz kaldığında solan ve genellikle iç mekana yerleştirilen doğal rattan ile karıştırılmamalıdır. Sentetik Rattan mobilyalar, dış mekanların zorlu koşullarına dayanabilir.

Birinci sınıf Sentetik Rattan ile üretilmiş mobilyalarımız UV ışınlarına karşı dayanaklıdır.

Alüminyum çerçeve ile birleştirildiğinde, aşırı hafiflik ve dayanıklılıkla karakterize edilen dış mekan mobilyalarına şekil verir. Sentetik Rattan ürünlerinizi, agresif olmayan sabunlu su çözeltisinden oluşan nemli bez yardımıyla temizliğini yapabilirsiniz.

Diğer Materyallerimizi incelemek için.

Sayfayı Ziyaret Et

HAKKIMIZDA

Snoc Outdoor Furniture hakkında bilgi edinmek, doğaya ve size karşı sorumluluklarını öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

HEMEN İNCELE

İLETİŞİM

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve teknik destek için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN İNCELE

ÜRÜNLER

Snoc Outdoor Furniture; doğadan ilham aldığı özgün ve geniş koleksiyonlarını incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

HEMEN İNCELE