Projelerimiz

Tasarımları güzellikle besleyen SNOC, kullanıcısına mekanlarda geçirilen zamanın kalitesini yükselten kreasyonlar sunar.

Koleksiyonlarının iskeletini insan odaklı yaşam felsefelerinin izini süren dekorasyon anlayışı oluşturmaktadır.  Açık havanın iyileştirici etkisini yaşamın merkezine taşımayı amaçlayan ilke edinip, bu vizyonla doğadan ilham alır. Kendine özgü perspektifini her mevsime ve dekorasyon kurgusuna uygun zengin ürün yelpazesiyle harmanlayan SNOC, yıllardır farkını ortaya koyduğu projelere imza atmaya ve sektörün belirleyicisi olmaya devam ediyor.

YARATICI VE MEDİTATİF DIŞ MEKAN DEKORASYON KURGULARI

Koleksiyonlarımız, özelleştirme seçenekleri de dahil olmak üzere herhangi bir dekora veya dış mekan konseptine uyacak kadar geniş bir stil yelpazesine sahiptir. Küresel bir zihniyetle, ortaklarımızın hiçbir projesi çok uzak, uzak veya bizim için desteklememiz zor değil.

/
HEMEN İNCELE

Snoc Outdoor Furniture olarak projelerinize mimarlarımız ve iç mimarlarımız ile birlikte destek vermekten memnuniyet duyarız.

Projelerinizde deneyimli mimarlarımız ve iç mimarlarımızdan yararlanmak için aşağıda bulunan formu doldurabilirsiniz. Sizlere projenizde hizmet vermekte memnuniyet duyarız.

Firma İsmi
Ünvan
İsim
Soyad
Sokak No
Posta Kodu
Şehir
Ülke
E-mail
Telefon

Kendinizi nasıl tanımlardınız?

Mimar
İç Mimar
Basın
Bayi
KVKK Onay Metnini Okudum Onaylıyorum.