SNOC'un tasarım aritmetiği açık alanları hayatın bir parçası haline getiren çağdaş yaşam felsefeleri ve dış mekanlara sınıf atlatan modern stil şifreleri ışığında oluşturuldu.

Kalite ve dizayn anlamında zamana meydan okuyan parçaları lüks duygusunu uyandıran detaylarla bezeyen Snoc, dış mekan koleksiyonlarında natürel dokusuyla dikkat çeken rattan, teak ve ahşabın dayanıklı metallerle harmanlandığı, elegan masa ve oturma grupları, işlevsel şezlong, salıncak ve daybedler, fonksiyonel şemsiyeler ve dekoratif parçalar sergilemektedir.

Dış mekanlarınızda, yaşam alanlarını yeniden yorumlayan koleksiyonlarda ise zamansız materyalleri çağdaş ve yaratıcı çizgilerle buluşturan aksesuarlarda yer almaktadır.

SNOC olarak en büyük hedefimiz, kullanıcılarımızın yaşamın yoğun akışında sığınabilecekleri ergonomik ve estetik alanlar yaratmaktır. Yorucu bir günün ardından konfor seviyesi yüksek tasarımlarla buluşmak isteyen bireylere ihtiyaç duyduğu huzuru ve rahatlığı sunarken, şık ve duru çizgilerin hakimiyetindeki tasarımlarla ruhları da dinlendirmektir.

Bu felsefeyle çıkılan yolda her SNOC parçası ergonomi ilkeleri ön plana alınarak tasarlanmaktadır. Oturma grubu ve bahçe mobilyası koleksiyonlarında özel olarak üretilen minder ve yastıklar kullanılmaktadır.

Açık alanların konfor katsayısını arttıran fonksiyonel ürünler, kullanıcılara kendi istekleri doğrultusunda yerleşim imkanı sunabilmesi açısından taşıma kolaylığı sağlayan hafif ve dayanıklı materyallerden üretilmektedir.