Yaşamaya devam eden canlı malzeme!

Mobilya sahipleri Akasya ağacının uzun yıllar dayanması, işlendikten ve şekillendirildikten çok sonra bile çizilme direnci ve yüzey sertliği özelliklerini takdir ediyor.

Teak ağacından daha hafif, doğal bir malzeme görünümüne ulaşılabilir. Bununla birlikte, Akasya ağacı mobilyalarınız bakım gerektirebilir, ancak uygun işlemler ile mobilyalarınız orijinal rengini mevsimler boyunca koruyacaktır.

SNOC’un mobilya ve aksesuar üretimi için kullandığı akasya ağaçlarının hepsi endüstriyel amaçla yetiştirilen, lisanslı ve sertifikalı ham maddelerden oluşmaktadır.

BAKIM

Basınçlı temizlemeden kaçının
Tozu temizlemek ve toz birikmesini önlemek için mobilyanızı nemli bir bezle silin. Bu yaşamaya devam eden akasya ağacının bütünlüğünün korunmasına yardımcı olur ve zamanla kurumasını veya çatlamasını önler. 

Yumuşak bez ile temizleyin
Silikon veya amonyak içermeyen ürünler kullanın. Bu ürünler, ahşapta kuruluk oluşturabilen ve sonunda çatlamaya neden olabilecek özellikler içerir. Yumuşak bir sabun, ılık su çözeltisi Akasya ağacınızı mutlu edecektir.
Islak noktaları yıkayın ve silin - Mobilyalarınız havuzun yanına yerleştirilmişse zaman zaman klor bakımından su sıçraması yaşanıyorsa , mobilyalarınızı su ile yıkayın ve ardından temiz bir havluyla kurulayın.


Teak yağı ticari ürünlerde korumayı sağlamak için en çok kullanılan üründür. Doğal kurutma özellikleri nedeniyle dış mekan ahşap mobilyalarını yağlamak için temel bileşen olarak bulunur.
Teak yağı akasya ağacının doğrudan güneş ışığına karşı hassasiyeti yüzünden UV koruması sağlayacak olan en önemli malzemedir.