|

“Bahçe sandalyeleri ve masaları ile hayalinizdeki dekorasyon alanlarını yaratabilir ve kendi tercihlerinizden bahçe takımları yaratabilirsiniz.”

Snoc Bahçe Masası ve Sandalyeleri ile Yapabileceğiniz Kurgular

Açık alanların güne enerji katan atmosferi bizleri bahçeleri yaşama dahil etmeye yönlendirdi. Artık çoğumuz günün büyük bir kısmını konforlu elemanlarla dekore ettiğimiz bahçe, teras ve balkonlarda geçiriyoruz. Açık havanın yaşamın kalitesini artıran etkisini daha yakından hissettikçe de dış mekanlarda geçirilen zamanın konforunu artıracak ve her türlü aktiviteyi açık alanlara taşıyacak farklı senaryolar kurguluyoruz.

Kalabalık oturma alanları, kişisel kozalar, güneşle geçirilecek baş başa dakikaları rahatlıkla buluşturan köşeler… Hepsi en sevilen açık hava kurguları arasında. Tabii bu senaryoların çeşitliliğini artırmak bizim elimizde. Aslında evlerin içinde olan hemen hemen her alanı bahçelere taşıyabiliriz. Farklı boyut ve formlardaki bahçe masa takımlarıyla oturma alanlarını destekleyen, hem fonksiyonel hem de estetik kurgular yaratmak da mümkün.

Bahçe Masası ile Geniş, Sıcak ve Samimi Sofralar

bahçe masası

Bahçe masa takımları ile yapılacak kurguların başında elbette keyif katsayısı yüksek yemek alanları geliyor. Sizi sevdiklerinizle ve ailenizle bir araya getirecek ve bedenleri natürel enerjiyle buluşturacak bu alanlarla yaşama kalite katmak mümkün. Bu tarz kurgular için yuvarlak bahçe masası modelleri tercih edilebilir. Yuvarlak masalar formu gereği daha samimi bir ortam oluşturduğu için yaratmak istediğiniz aksanla uyum yakalayacaktır. Daha kalabalık misafir grupları ağırlamayı tercih ediyorsanız dikdörtgen masalara da yönelebilirsiniz.

Sizi sevdiklerinizle buluşturacak bu samimi alanların sıcaklığını artırmak için egzotik duruşuyla dikkat çeken rattan masa ve bahçe sandalyesi çeşitlerini kullanabilirsiniz. Nitelikli materyallerden üretilen ve el işçiliğinin lezzetini taşıyan rattan sandalye ve bahçe masası modelleri yerleştirildikleri alanın atmosferini çok ciddi anlamda değiştiriyor ve kullanıcısının modunu yükselten bir mekana dönüştürüyor. Ahşap bahçe masası çeşitleriyse natürel duruşlarıyla göz kamaştıran kurgular yaratmanıza yardımcı oluyor.

Bahçe Masası Sandalyesi ile Açık Mutfak Senaryolarını Besleyin

Artık evlerin devamı olarak görülen ve insan odaklı yaşam felsefeleri ışığında tasarlanan bahçelerde açık mutfakları sık sık göreceğiz. Siz de açık alanlarda yenilikçi bir dokunuş yapmak istiyorsanız açık mutfak kurguları tasarlayabilirsiniz. Senaryoya alanın boyutları ve hakim dekorasyonuyla uyum sağlayacak bir masa yerleştirebilirsiniz. Amerikan tarz bir mutfak tasarladıysanız bahçe sandalyesi modelleri ile alanın duruşunu tamamlayabilirsiniz.

A+ kalite materyallerden üretilen ahşap bahçe masaları açık mutfağın bir köşesine yemek alanı oluşturmak mümkün. Daha rafine bir görüntü elde etmek istiyorsanız metal formlu masa ve sandalye takımlarına yönelebilirsiniz. Mutfak alanını yalnızca yemek yapma aşamasında kullanmak ve sofra kurgusunu bahçenin farklı bir bölgesine taşımak istiyorsanız açık mutfağa ikili masa takımlarından yerleştirerek kendinize küçük bir dinlenme alanı da yaratabilirsiniz.

Estetik Bar Kurguları

Açık havanın meditatif ruhunu yaşamın keyfini artıracak hareketli ve dinamik bar kurgularıyla beslemek mümkün. Havuz başlarına ve evin manzaraya bakan cephesine konumlandıracağınız bar masası ve bahçe sandalyesi modelleriyle açık alanlara bambaşka bir kimlik kazandırabilirsiniz.

İstediğiniz minimal, modern ve hatta fütüristik bir alan ise metalin kendine has duruşunu bahçelere taşıyan bahçe masa sandalye takımları tam size göre demektir. Kaliteli paslanmaz metalin ahşap dokunuşlarla ısıtıldığı parçalar alanlara hem natürel hem de endüstriyel bir hava katmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında. Daha sofistike ve egzotik bir kurgu içinse hasır sandalye ve masa modelleri kullanılabilir. Alanın natürel aurasıyla kusursuz bir uyum yakalayan el örgüsü formlu hasırın özgün duruşuna hayran olmamak elde değil. Keyif dozu yüksek bar köşelerini herhangi bir bölgeye yerleştirilecek yüksek ayaklı bahçe masası modellerini ahşap bahçe sandalyesi ile tamamlayarak da elde edebilirsiniz.

Dış Mekan Masa Takımları ile Verimi Yüksek Çalışma Alanları Tasarlayın

Çalışma saatlerinin verimini natürel enerjiyle birleştirerek çok daha verimli dakikalara dönüştürmek mümkün. Kapalı ofislerin beden üzerindeki olumsuz etkisini doğanın rehabilite gücüyle değiştirerek çok daha sağlıklı ve keyifli çalışma ortamları tasarlayabilirsiniz. Bahçe, balkon ve teraslarda farklı form ve amaçlarda çalışma alanları kurgulanabilir. Önemli olan kendinizi rahat hissedeceğiniz masa sandalye takımlarını güneş ışığının geliş açısı gibi görüşünüzü etkileyecek önemli faktörleri göz ardı etmeden konumlandırmak.

Küçük hacimli masalar konforlu bahçe sandalyesi ile bir araya getirilerek her boyuttan alana yerleştirilebilecek bir senaryo elde edilebilir. Bahçenin kalbine konumlandırılacak ahşap bahçe masası modelleriyle gözlerden ve şehir yaşamından uzak sakin ve huzurlu bir mekan yaratabilirsiniz. Serinleyen hava koşullarından etkilenmeden açık havada çalışma keyfini sürdürmek içinse açık hava odaları tasarlayabilirsiniz. Verimi yüksek tecrübelere iş ortaklarınızı da dahil edebilirsiniz. Uzun dikdörtgen formlu metal ağırlıklı masa modelleriyle açık havada ofis etkisi yaratılabilir. Kesintisiz ve pürüzsüz yüzeyiyle çalışmayı kolaylaştıracak masa modellerini ergonomik tasarım kodları doğrultusunda oluşturulan bahçe sandalyesi ile kombinleyebilirsiniz.

Siz de açık alanlara farklı bir kimlik kazandıran bahçe masa sandalye takımlarıyla tabiatı yaşamın odak noktasına taşıyabilirsiniz. Sizi her an konfor ve huzurla buluşturacak açık alanları Snoc Outdoor Furniture’ın kaliteyi ilke edinen vizyonu ışığında tasarlanan bahçe mobilyaları ile stilize ederek kendinizi ve sevdiklerinizi doğanın iyileştirici enerjisiyle buluşturabilirsiniz.